Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
28 mei 15:00 ESA 1 Redichem 1
4 jun 15:00 v.v. Dieren 1 ESA 1
21 mei 15:30 FC Zutphen 1 ESA 1
27 mei 20:00 Eldenia 35+3 ESA 35+1
27 mei 21:00 Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+2 ESA 35+1
27 mei 20:30 ESA 35+1 A.S.V. Zuid Arnhem 35+2
27 mei 21:30 ESA 35+1 Veluwezoom 35+1
11 jun 13:00 Nijmegen 35+1 ESA 35+1
21 mei 14:30 SKV 35+1 ESA 35+1
28 mei 14:30 ESA 35+1 WVW 35+1
28 mei 14:30 ONA '53 45+1 ESA 45+1
21 mei 14:30 ESA 45+1 Redichem 45+1
4 jun 17:30 ESA 2 AZSV 3
21 mei 14:00 FC Dinxperlo 2 ESA 2
28 mei 15:00 Eerbeekse Boys 2 ESA 2
27 mei 20:00 ESA 35+2 A.S.V. Zuid Arnhem 35+1
27 mei 21:00 Eldenia 35+1 ESA 35+2
27 mei 19:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+3 ESA 35+2
27 mei 21:30 ESA 35+2 Arnhemia 35+1
21 mei 14:30 ESA 35+2 OVC '85 35+1
21 mei 13:15 Beuningse Boys 2 ESA 3
4 jun 17:30 ESA 3 VDZ 2
28 mei 15:15 De Treffers 2 ESA 3
21 mei 12:30 ESA 4 Excelsior Z. 3
28 mei 14:00 OSC 2 ESA 4
21 mei 11:30 UNI VV 2 ESA 5
28 mei 12:30 ESA 5 SML zat. 3
11 jun 12:30 ESA 5 Trekvogels 3
21 mei 14:30 ESA 6 Leones 2
28 mei 17:00 Trekvogels 4 ESA 6
21 mei 15:00 DVOL 2 ESA 7
4 jun 15:00 De Treffers 5 ESA 7
28 mei 14:30 Angeren 2 ESA 7
11 jun 13:15 Sportclub Groessen 4 (zat) ESA 7
24 mei 19:00 ESA 7 OSC 3
21 mei 15:15 Sportclub Groessen 3 (zat) ESA 8
4 jun 12:45 DVOV 3 ESA 8
21 mei 15:00 DUNO D 3 ESA 9
4 jun 17:30 ESA 9 SDOO 3
11 jun 13:00 RKSV Driel 4 ESA 9
21 mei 12:30 ESA 10 AVW '66 6
24 mei 20:00 Eldenia JO19-1 ESA JO19-1
28 mei 12:00 ESA JO19-1 OVC '85 JO19-1
21 mei 12:30 SKV JO19-1 ESA JO19-1
25 mei 19:30 ESA JO19-2 Angeren JO19-1
21 mei 15:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-2 ESA JO19-2
21 mei 12:30 ESA JO19-3 SVHA JO19-2
21 mei 12:30 ESA JO19-4 Sc Westervoort JO19-2
28 mei 12:00 De Bataven JO17-1 ESA JO17-1
21 mei 14:30 ESA JO17-1 OSC JO17-1
21 mei 14:30 ESA JO17-2 ONA '53 JO17-1
28 mei 11:15 DVV JO16-1 ESA JO16-1
21 mei 12:30 ESA JO16-1 Bennekom JO16-1
24 mei 20:00 ESA JO16-1 DTS '35 Ede JO16-1
21 mei 10:45 ESA JO16-2 De Paasberg JO16-1
28 mei 12:45 DVV JO16-2 ESA JO16-2
28 mei 11:00 ESA JO15-1 Orion JO15-1
21 mei 10:15 De Treffers JO15-1 ESA JO15-1
21 mei 11:00 ESA JO15-2JM De Bataven JO15-3
21 mei 9:30 ESA JO14-1 Spero JO14-1
28 mei 10:30 RKSV Driel JO14-1 ESA JO14-1
21 mei 13:00 Keijenburgse Boys JO14-1 ESA JO14-2
21 mei 9:00 SV Basteom JO14-1JM ESA JO14-4
21 mei 11:00 ESA JO13-1 OSC JO13-1
28 mei 10:00 RKHVV JO13-1 ESA JO13-1
21 mei 9:45 ESA JO13-2JM Eldenia JO13-2JM
28 mei 13:30 Elsweide JO13-1 ESA JO13-2JM
21 mei 11:00 ESA JO13-3 Angeren JO13-1
21 mei 13:30 OSC JO13-3 ESA JO13-4
28 mei 10:30 SML JO13-5 ESA JO13-4
28 mei 8:30 ESA JO12-2 Elistha JO12-1
21 mei 9:45 DVOL JO12-3 ESA JO12-2
21 mei 8:30 ESA JO12-3 Orion JO12-4
28 mei 8:30 VDZ JO12-6JM ESA JO12-3
23 mei 18:30 SKV JO11-1 ESA JO11-1
28 mei 9:00 VVO JO11-2 ESA JO11-2
28 mei 9:30 ESA JO11-3 Eldenia JO11-3
21 mei 9:30 OVC'85 JO11-5JM ESA JO11-3
28 mei 10:00 Eldenia JO11-2 ESA JO11-4
21 mei 9:30 ESA JO11-4 VVO JO11-4
21 mei 9:00 SC Rheden JO11-3 ESA JO11-5
28 mei 8:30 ESA JO11-5 DVV JO11-4JM
21 mei 8:30 ESA JO10-1 AWC JO10-2
2 jun 18:00 RKHVV JO10-1 ESA JO10-1
28 mei 8:30 ESA JO10-2 De Bataven JO10-1
21 mei 11:00 Orion JO10-2 ESA JO10-2
28 mei 9:45 Blauw Wit JO10-2 ESA JO10-3
21 mei 9:30 ESA JO10-3 Eldenia JO10-3JM
28 mei 8:30 ESA JO10-4 Eldenia JO10-2JM
21 mei 11:30 RKHVV JO10-3 ESA JO10-4
21 mei 9:30 ESA JO10-5 De Paasberg JO10-1
28 mei 9:30 EMM JO10-1 ESA JO10-5
27 mei 18:30 ESA JO9-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-2
21 mei 9:00 Terschuurse Boys JO9-1 ESA JO9-1
28 mei 9:45 DTS Ede JO9-1JM ESA JO9-2
21 mei 8:30 ESA JO9-2 Bennekom JO9-1
28 mei 8:30 ESA JO9-3 DVOV JO9-4
21 mei 9:00 Apeldoornse Boys JO9-1JM ESA JO9-3
21 mei 8:30 ESA JO9-4 Sportclub Groessen JO9-1JM
28 mei 9:45 OSC JO9-3JM ESA JO9-4
28 mei 10:00 RKSV Driel JO9-1 ESA JO9-5
21 mei 9:30 ESA JO9-5 RKHVV JO9-3
28 mei 8:30 ESA JO9-6 VDZ JO9-6JM
21 mei 10:15 Arnhemse Boys JO9-5JM ESA JO9-6
4 jun 8:30 SML JO8-2 ESA JO8-1
21 mei 8:30 ESA JO8-1 Sc Westervoort JO8-1
21 mei 8:30 OVC '85 JO8-5 ESA JO8-2
28 mei 8:30 ESA JO8-2 DVOV JO8-2
28 mei 8:30 Arnhemse Boys JO8-3JM ESA JO8-3
21 mei 8:30 ESA JO8-3 Eldenia JO8-2
28 mei 9:30 ESA JO8-4 SC Bemmel MO8-1
21 mei 10:30 SC Rheden JO8-1 ESA JO8-4
21 mei 8:30 ESA JO8-5 SV Otterlo JO8-1
28 mei 10:15 CHRC MO8-1 ESA JO8-5
11 jun 13:00 Orion MO19-1 ESA MO19-1
28 mei 15:00 Trekvogels MO19-1 ESA MO19-1
4 jun 15:00 Redichem MO19-2 ESA MO19-1
31 mei 19:00 ESA MO19-1 BVC '12 MO19-1
21 mei 10:00 ONA '53 MO17-1 ESA MO17-1
21 mei 14:30 ESA MO15-1 OSC MO15-2
21 mei 10:00 Trekvogels MO13-1 ESA MO13-1
28 mei 11:00 ESA MO13-1 Woezik MO13-1
21 mei 9:45 Beuningse Boys MO13-1 ESA MO13-2
28 mei 9:45 ESA MO13-2 Sc Westervoort MO13-1
4 jun 11:00 SC Bemmel MO13-1 ESA MO13-2
21 mei 8:30 ESA MO11-1 De Bataven MO11-1
4 jun 8:30 SKV MO11-1 ESA MO11-1
21 mei 10:30 SKV MO11-2 ESA MO11-2
28 mei 8:30 ESA MO11-2 SC Rheden MO11-1
21 mei 12:00 ESA O23-1 Robur et Velocitas O23-1
4 jun 17:30 ESA O23-1 Achilles '12 O23-1
28 mei 13:00 Wilhelmina O23-1 ESA O23-1
11 jun 14:00 Achilles '12 O23-1 ESA O23-1
23 mei 20:00 ATC '65 O23-1 ESA O23-1
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!