Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
18 sep 14:30 ESA 1 OBW 1
18 sep 14:30 SC Rheden 4 ESA 35+1
18 sep 12:30 ESA 35+2 Elsweide 2
18 sep 12:30 ESA 2 DZC '68 3
18 sep 12:00 ONA '53 2 ESA 3
18 sep 12:00 OVC '85 2 ESA 4
18 sep 12:30 ESA 5 SML 2
18 sep 15:00 ESA 6 Spero 4
18 sep 15:45 SML 5 ESA 7
18 sep 12:30 ESA 8 SML zat. 3
18 sep 17:00 De Treffers 6 ESA 9
18 sep 17:00 Trekvogels 8 ESA 10
18 sep 16:15 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1 ESA JO19-1
22 sep 20:00 ESA JO19-2 Beuningse Boys JO19-1
18 sep 15:00 ESA JO19-2 vv Ewijk JO19-1
18 sep 15:00 ESA JO19-3 Eldenia JO19-2
18 sep 13:45 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-1 ESA JO17-1
18 sep 12:00 Juliana '31 JO17-2 ESA JO17-2
18 sep 12:30 ESA JO16-1 OVC '85 JO16-1
18 sep 12:00 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-1 ESA JO16-2
18 sep 16:15 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-1 ESA JO15-1
18 sep 11:00 ESA JO15-2JM MASV JO15-2
18 sep 12:30 Spero JO14-1 ESA JO14-1
18 sep 11:00 ESA JO14-2 RKSV Driel JO14-2
18 sep 12:00 VDZ JO14-4 ESA JO14-3
18 sep 12:00 Redichem JO14-1 ESA JO14-4
18 sep 11:00 ESA JO13-1 OVC '85 JO13-1
18 sep 9:00 SC Bemmel JO13-2 ESA JO13-2JM
18 sep 8:30 ESA JO13-3 Oranje Blauw JO13-1
23 sep 18:45 ESA JO13-3 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1
18 sep 9:45 ESA JO13-4 Nijmegen JO13-1
18 sep 10:15 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-2 ESA JO12-1
18 sep 8:30 ESA JO12-2 SDOO JO12-1
18 sep 8:30 ESA JO12-3 Angeren JO12-1
18 sep 9:45 Trekvogels JO11-1 ESA JO11-1
18 sep 8:30 ESA JO11-2 DVOV JO11-2
22 sep 18:30 DTS Ede JO11-4JM ESA JO11-2
18 sep 8:30 ESA JO11-3 VVO JO11-2
18 sep 9:00 SC Rheden JO11-4JM ESA JO11-4
18 sep 10:30 OBW JO10-1 ESA JO10-1
18 sep 8:30 ESA JO10-2 GSV '38 JO10-1
18 sep 8:30 DCS JO10-1 ESA JO10-3
18 sep 8:30 ESA JO10-4 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO10-4
18 sep 8:30 ESA JO10-5 VDZ JO10-7
18 sep 10:30 FC Zutphen JO9-1 ESA JO9-1
18 sep 11:00 DTS Ede JO9-1JM ESA JO9-2
18 sep 8:30 ESA JO9-3 AVW '66 JO9-1
18 sep 8:30 ESA JO9-4 RKSV Driel JO9-4JM
18 sep 8:30 RKSV Driel JO9-3 ESA JO9-5
18 sep 8:30 ESA JO8-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO8-1
18 sep 8:30 ESA JO8-2 OVC '85 JO8-2
18 sep 9:00 SC Bemmel JO8-2 ESA JO8-3
18 sep 10:00 GVA JO8-1 ESA JO8-4
18 sep 10:30 VVO MO19-1 ESA MO19-1
18 sep 12:30 ESA MO17-1 ONA '53 MO17-1
18 sep 8:30 Fortissimo MO15-1 ESA MO15-1
18 sep 11:00 ESA MO13-1 DVOV MO13-1
18 sep 12:30 Spero MO13-2 ESA MO13-2
18 sep 8:45 Victoria Boys MO11-1 ESA MO11-1
18 sep 10:00 ZVV '56 MO11-1 ESA MO11-2
18 sep 14:00 Achilles '12 O23-1 ESA O23-1
18 sep 15:00 ESA VR1 De Treffers VR1
18 sep 15:30 SVHA VR1 ESA VR2
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!